img

Pro Bono

Pro bono  (від лат. pro bono publico, дослівно — для суспільного добра) — фраза, яка означає професійні послуги, що надаються добровільно  та безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.

 

ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК & ПАРТНЕРИ» здійснюючи pro bono надає наступні послуги:

 • Консультування з юридичних питань
 • Підготовка юридичних документів
 • Представлення інтересів у суді

До переліку осіб, яким компанія може надати безкоштовну юридичну допомогу належать особи, які відносяться до категорії осіб, передбачених у Законі України «Про  безоплатну правову допомогу», а також інші особи, які на думку працівників компанії потребують такої допомоги.

ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК & ПАРТНЕРИ» залишає за собою право відмовити особі в надані будь-якого виду  правової допомоги без надання такій особі пояснень.

Для отримання безкоштовної правової допомоги, особі потрібно звернутися з письмовим зверненням до компанії в якому описати ситуацію та у разі наявності документів, які підтверджують викладені у зверненні обставини додати сканкопії таких документів.

Звернення надсилаються на електронну адресу: mvjustice@gmail.com

Після оцінки ситуації із заявником зв’яжеться працівник компанії для узгодження подальших дій.

img

ADA БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Волонтерський благодійний проект компанії ЮП «МЕЛЬНИЧУК & ПАРТНЕРИ», який не носить комерційного характеру та основні сфери якого представлені наступними напрямками:

 • Фінансування – наша компанія не проводить будь-яких заходів щодо зборів коштів, однак, частина доходу отриманого від діяльності компанії перераховується у якості благодійного внеску на користь громадянських ініціатив чи організацій, які займаються проблематикою захисту прав тварин або здійснюють кураторство над тваринами.
 • Юридичний захист прав тварин – надання безкоштовної кваліфікованої правової допомоги у справах щодо жорстокого поводження з тваринами.
 • Співпраця з громадським сектором – компанія відкрита до взаємодії з активістами, громадськими організаціями, а також готові відреагувати на звернення громадян.

Якщо у Вас є бажання долучитися до проекту ADA Благодійний фонд та Ви готові стати амбасадором ADA Благодійний фонд пишіть нам на адресу електронної пошти.

Дізнатися більше про ADA Благодійний фонд  перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/groups/592275828231973/about

Напишіть нам

  Ми працюємо

  Понеділок — п’ятниця з 10:00 до 18:00
  Субота — вихідний
  Неділя — вихідний