Про Компанію

img

Історія заснування та фундаментальні принципи компанії

Компанія  ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» заснована у 2015 році як унікальний проект, який об’єднує найкращі світові традиції консалтингу та сучасні тенденції не лише юридичного бізнесу.

З моменту створення компанії нам вдалося залучити до своєї команди адвокатів та правників з різноманітним досвідом, фахівців у галузі інвестування та управління активами, PR спеціалістів та політичних експертів, а також інших професіоналів.

Завдяки прогресивному підходу та міжнародному досвіду ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ»  стала першою українською юридичною компанією, яка працює в ексклюзивних галузях:

«Art Law» – юридичні послуги у сфері мистецтва;

Захист авторських прав архітекторів;

Юридичні послуги у fashion – індустрії;

Спортивне право.

У червні 2020 року ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» отримала свідоцтво на знак для товарів і послуг, тим самим, компанія стала брендом, який засвідчує надійність компанії та гарантує якість послуг.

ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» у своїй діяльності керується наступними фундаментальними принципами:

 

 

Бездоганна ділова репутація та корпоративна етика;

Професіоналізм та стратегічний підхід до вирішення поставлених задач;

Мінімізація фінансових витрат наших клієнтів;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

З урахуванням зазначених принципів, у своїх працівниках керівництво компанії цінить, перш за все, високі моральні якості, професіоналізм, здатність до критичного мислення та креативний підхід.

ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» – це соціально відповідальний бізнес, який об’єднав людей з чітко вираженою громадянською позицією, у зв’язку з чим,  одним із соціально активних напрямків діяльності нашої компаніє є благодійність.

Наразі компанією  надається первинна та вторинна безкоштовна правова допомога малозабезпеченим соціальним групам населення, відповідно до вимог діючого законодавства, а також засновано проект по захисту тварин – ADA Благодійний фонд, (більш детальну інформацію ви можете знайти на нашому корпоративному сайті у відповідному розділі).

Щорічно компанією проводяться заходи щодо підвищення кваліфікації своїх працівників, а також організовується літнє стажування для молодих фахівців.

Всі ці обставини дають нам беззаперечні підстави стверджувати, що компанія ЮРИДИЧНА ПРАКТИКА «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» є одним із найкращих рішень для юридичного представництва ваших інтересів, а мультіпрофільність компанії – дозволяє нашим клієнтам комплексно вести свої справи та досягати поставлених цілей.

Обираючи ЮРИДИЧНУ ПРАКТИКУ «МЕЛЬНИЧУК І ПАРТНЕРИ» ви отримуєте надійного юридичного радника.

Замовити консультацію

  Ми працюєми

  Понеділок — п’ятниця з 10:00 до 18:00
  Субота — вихідний
  Неділя — вихідний

  Телефон: +38(067) 533-43-55
  Офіс: +38(044) 209-86-85
  Back-office: Київ
  Україна, UА
  Мінімум 6 символів